Nogometaši Partizana slavili su na gostovanju u Nišu protiv Radničkog 0:1 u susretu 20. kola Superlige i pobjedom odlaze na zimsku stanku u kojoj se očekuju brojne bitne promjene u momčadi.
Partizan je poveo u 5. minuti. Nakon pritiska crno-bijelih gol je postigao Šćekić koji je nakon kornera glavom s 5 metara zatresao mrežu domaćina.
U nastavku je Radnički preuzeo inicijativu i napadao u valovima. Domaći su stvarali prilike, a najbolju su imali u finišu kada su imali jedanaesterac. No, Ilić nije uspio savladati Jovanovića koji je sjajnom reakcijom desnom rukom skinuo loptu i poslao je u korner.
U nastavku je Partizan nakon samo 9 minuta ostao s igračem manje. Vukašin Đurđević je krenuo vrlo neoprezno i zaradio žuti karton, a kako mu je to bio drugi, morao je u svlačionicu.
Radnički je pokušavao iskoristiti brojčanu prednost, ali nikako da dođe do pogotka, iako je napravio nekoliko vrlo dobrih situacija. Najbolju priliku imali su u posljednjoj minuti nadoknade vremena kada je Ivelja glavom pospremio loptu pored gola.
Partizan je na kraju slavio i sada ima 41 bod na drugom mjestu. Radnički je ostao na 20 bodova.


