Perišić napravio šou protiv Barcelone. Pogledajte kako je stvorio dva gola Tottenhama!

Ivan Perišić odigrao je briljantno prvo poluvrijeme u prijateljskoj utakmici Tottenhama protiv Barcelone. Njegova je momčad u prvih 45 minuta bila bolja s 2:1. Perišić je za drugi gol asistirao, dok je prvom pogotku prethodilo njegovo sjajno dodavanje.

Kod prvog gola je Perišić sjajno podvalio loptu za Sergija Reguilona, na čijem je povratnom dodavanju bio Giovanni Lo Celso. Argentinac je pogodio stativu, no na odbijanac je natrčao Oliver Skipp i zabio za 1:1 u 24. minuti utakmice.

Oliver Skipp. 1-1. pic.twitter.com/lfTQEmrFGj
— The Spurs Watch (@TheSpursWatch) August 8, 2023

Tottenham je za 2:1 zabio 12 minuta kasnije, a ovaj puta je Perišić bio asistent. Lo Celso je dodao Perišiću, a on je preciznim ubačajem s lijeve strane pronašao Skippa, koji je glavom postigao svoj drugi pogodak na utakmici. Dodajmo da Perišić sada opet igra na poziciji lijevog krila, s obzirom na to da novi Tottenhamov trener Ange Postecoglou ne igra u sustavu s tri obrambena igrača.

Spurs 2-1 Barcelona! Oliver Skipp brace!