POBEDA ZA KRAJ: Napoli bolji od Sampdorije (VIDEO)

Fudbaleri Napolija su u poslednjem meču u sezoni pred svojim navijačima savladali Sampdoriju rezultatom 2:0.

Sampdorija naredne sezone igra u Seriji B, a u poslednjoj utakmici u Seriji A pružila je veoma dobar otpor šampionu Italije. Oba gola Napolija desila se u drugom poluvremenu.

Prvi gol je postignut u 64. minutu kada je Viktor Osimen oboren u kaznenom prostoru, a upravo je on rešio da izvede penal i pogodio je za 1:0. Drugi gol je postigao rezervista Đovani Simeone sa 25 metara u 85. minutu igre.

Nakon kraja utakmice uslediće velika proslava na stadionu „Dijego Armando Maradona“ i Napoliju će biti uručen pehar za šampiona Italije.

Ovo je bila i poslednja utakmica za Dejana Stankovića na klupi Sampdorije, pošto je neposredno pred ovaj meč istakao da neće više predvoditi ovaj tim.