Landžo je preminuo danas u Sarajevu u 61. godini života, a nedugo potom od njega se oprostio i klub sa Grbavice.
– S tugom i žaljenjem obavještavamo javnost da je u 61. godini preminuo Samir Landžo, veliki navijač Želje, nekadašnji predsjednik Kluba i bivši član Skupštine FK Željezničar.
FK Željezničar izražava najiskrenije saučešće porodici Landžo, prijateljima i svim ožalošćenima.
“Zakucat će bar još jednom…”, poručili su iz FK Željezničar.
Funkciju predsjednika Željezničara obavljao je od 2005. godine do decembra 2006.
Mjesto i vrijeme posljednjeg ispraćaja bivšeg prvog čovjeka Plavih biće naknadno objavljeni.


