POGLEDAJTE OPŠTU TUČU FUDBALERA:Spajić dobio PESNICU U LICE, a svemu je prethodio OVAJ TRENUTAK (VIDEO)

Prijateljska utakmica između Crvene zvezde i Boteva iz Bugarske koja se igra u okviru priprema na Kipru prekinuta je u 67. minuti. Naime, odigrala se jedna nemila scena kada je nogometaš Zvezde oborio rivala koji je potom burno reagovao.Krenuo je da se obračunava s igračima srbijanskog prvaka pa je nastala velika gužva i opšti haos.

Zvezdin trener Vladan Milojević je bio bijesan zbog cijele situacije te je povukao svoj tim u svlačionicu.  Inače, rezultat u toku prekida bio je 2:1 za Zvezdu koja je povela već u osmoj minuti utakmice golom Ndiayeja.

Dugo je trebalo Botevu da dođe do izjednačenja, ali je Barbosa u 37. minuti uspio matirati Popovića za izjednačenje. Međutim, do kraja poluvremena ponovo je Ndiaye postigao pogodak nakon sjajne lopte Radojevića.

Teško da je bilo ko očekivao da će to biti ujedno i posljednji gol na utakmici zbog već opisanog prekida.