Pogledajte veliki promašaj Edina Džeke zbog kojeg smo se svi hvatali za glave

U ovim trenucima u toku je poluvrijeme utakmice Portugal-Bosna i Hercegovina, a nakon prvih 45 minuta domaći vode rezultatom 1:0.

Zmajevi su odigrali vrlo dobro prvo poluvrijeme, ali su Portugalci bili ti koji su prvi postići gol.

Bruno Fernandes sjajno je proigrao Bernarda Silvu, a nogometaš Manchester Cityja matirao Šehića za vodstvo domaćina.

– Edin Dzeko with a 100% chance but he can’t get it on target. pic.twitter.com/lfQF9y7SlK
—  (@TheEuropeanLad) June 17, 2023

Neposredno prije gola Portugalaca mi smo bili ti koji smo prvi mogli zatresti mrežu, ali je udarac Džeke otišao preko prečke.
Napadač Intera je u 29. minuti lijevom nogom sa svega par metara prebacio gol domaćih i tako je najbolja šansa za naš tim propala.

OVDJE možete pogledati pomenutu situaciju.

Pred nama je drugih 45 minuta i za nadati se da Zmajevi do kraja meča mogu do boljeg rezultata.