Danas je Sloboda doživjela novi poraz. Tuzlaci su izgubili na gostovanju od Radnika sa 0:2 u osmom kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine.
Marko Maksimović nije vodio goste zbog suspenzije, pa je na klupi bio pomoćni trener Damir Memišević, koji je bio veoma razočaran zbog nedostatka zalaganja igrača.
– Imali smo prilike, ali nismo iskoristili. Moram se osvrnuti na našu igru, nedostatak motivacije, nepoštovanje klupske tradicije. Igrači će biti sankcionisani. Radniku čestitam na pobjedi. Također, pohvalio bih suđenje koje je danas bilo odlično, rekao je Memišević za Arenu Sport.
Nije precizirao kakve će sankcije biti:
– Sve će biti jasnije kad se vratimo u Tuzlu. Nedostatak zalaganja nije tolerisan u Premijer ligi, poručio je pomoćnik Maksimovića.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


