Imam prije kraja roka za prijelaz u Srbiji, dogodio se jedan potpuno neočekivani transfer.
Naime, novi član Novog Pazara je Dominik Sadi, mladi Englez koji dolazi iz Bornmuta.
Igrao je 4 utakmice za “Trešjica”, a kraj Josanica službeno je predstavljen.
Uzeo se u West Ham, a igrao je i za Stokea i Carlislea.


