Poraz Čukaričkog u Novom Pazaru, pomoćnik Suma (VIDEO)

Čukarički, predstavnik Srbije i Lige europskih konferencija, poražen je 1:0 na gostovanju kod Novog Pazara, u susretu 12. kola Superlige.

Odlučujući pogodak postigao je domaći napadač Marko Obradović u 81. minuti, no gotovo sve je prije toga napravio bivši igrač Partizana Sejdub Suma.

Nakon izgubljene lopte Stankovića nedaleko od vlastitih vrata, gvinejski nogometaš je u kontranapadu driblingom prošao pored vratara Belića, ali je ostao nerealiziran jer je lopta završila na stativi. No, skrenula je do Obradovića, koji nije mogao promašiti.

U 70. minuti vratar Čukaričkog spriječio je vodstvo nakon dobrog udarca Karaklajića, kojemu je lucidnom asistencijom asistirao i Suma.

Čukarički je sada na četvrtom mjestu ljestvice sa 16 bodova iz 10 odigranih utakmica, dok Pazarci zaostaju dva mjesta s istim brojem bodova, ali i utakmicom više.

U sljedećem kolu Čukarički dočekuje Vojvodinu, dok je Novi Pazar domaćin TSC-u, pa nas u najavi očekuju dva zanimljiva duela.