POSLE KRUNISANJA ZA ŠAMPIONE: Crveni Torina ih pokrenuo, Inter siguran na Meaci! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Torino sa 2:0 u 34. kolu Serije A. I to pred svojim navijačima, u prvom susretu nakon što su i matematički osvojili Skudeto.

Posed lopte je bio na strani Neroazura u prvom poluvremenu. Ali je broj šuteva bio ujednačen. Bikovi dvaput ka golu Jana Zomera su šutnuli. Domaćini jednom.

To je bio udarac Martineza pred poluvreme ali je odbranio srpski golman Vanja Milinković Savić.

Torino je na početku drugog poluvremena ostao sa igračem manje. Tameze je isključen nakon što je VAR preinačio prvobitno dodeljen žuti karton.

Već krunisani šampion Italije je to iskoristio. Poveli su u 56. minutu pogotkom Hakana Čalhanoglua. Asistirao mu je Mihtarijan. Odmah zatim su poveli i sa 2:0 novim golom turskog internacionalca u 59. minutu iz penala.