Veliki gest navijača, kako Sarajeva, tako i Sloga iz Doboja, koji su oduševili kompletnu bosanskohercegovačku javnost
Sloga i Sarajevo danas u Doboju igraju duel drugog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine, a Bordo tim trenutno ima vodstvo.
Sarajevu je ovo prva utakmica nakon tragične smrti nekadašnjeg prvotimca i trenera Bordo tima Dženana Uščuplića, koji je preminuo prošle sedmice.
Navijači Sarajeva nisu navijali od početka ovog meča, a uključili su se u 7. minuti, kada su podigli transparent u čast Dženana Uščuplića i počeli skandirati njegovo ime.
Sva publika u Doboju je aplauzom ispratila potez Hordi zla, što je svakako bio jako lijep gest.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


