Ako bi se veličina kluba mjerila drugim stvarima, mnogi niželigaši bi imali status većih klubova u odnosu na one koje smatramo većima.
Stupčanica i Sloboda su ove sezone vodili žestoku borbu za plasman u WWin ligu Bosne i Hercegovine, a pobjedu je na kraju odnio tuzlanski klub koji je uspio izboriti povratak među najbolje.
Sloboda je već kolo prije kraja Prve lige Federacije BiH osigurala prvo mjesto, dok je Stupčanica zauzela drugu poziciju.
Iako su izgubili bitku za ulazak u najviši rang bh. fudbala, Stupčanica je pokazala sportski gest te čestitala Slobodi na ostvarenom uspjehu i poželjela im sreću u narednoj sezoni.
– Čestitamo FK Sloboda Tuzla na ulasku u WWin ligu BiH. Želimo vam puno uspjeha i pobjeda u predstojećoj sezoni, poručili su iz Stupčanice u objavi koja je oduševila Bosnu i Hercegovinu.
FK Sloboda je brzo odgovorila na isti način:
– Hvala vam mnogo i želimo vam uspjeh u ostvarenju vaših ciljeva iduće sezone, poručili su Tuzlaci.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


