Mladi reprezentativac Danske – Jacob Christensen predstavljen je kao novo pojačanje njemačkog kluba – Köln.
21-godišnji defenzivni veznjak stigao je kao slobodan igrač, budući da mu je istekla suradnja s momčadi Nordjelanda. Nakon liječničkih pregleda ugovor je potpisan do ljeta 2026. godine.
“Stvarno se veselim svom novom izazovu u Kölnu.” Köln će biti moj prvi klub izvan Danske i jako sam uzbuđen što ću igrati u Bundesligi. Strastveni nogomet koji Köln igra je nešto što volim i uvjeren sam da se ovdje mogu nastaviti razvijati.” rekao je Christensen.
Ponikao je u Nordsjaellandu, a za prvu momčad debitirao je 2018. godine i odigrao ukupno 138 ligaških utakmica.


