Nogometni klub Spartak iz Subotice pred sam kraj prijelaznog roka doveo je novo pojačanje.
Riječ je o njihovom bivšem igraču Ognjenu Mudrinskom.
Mudrinski igra na poziciji napadača, au svom prvom mandatu u Subotici postigao je 21 gol u 49 utakmica.
Nakon Spartaka igrao je u brojnim klubovima među kojima su Crvena zvezda, Vojvodina, Jagodina, Greuther Firth, Jagiellonia, Gorica, Maribor i imao je epizodu na Tajlandu.
Mudrinski dolazi u Spartak na mjesto dosadašnjeg napadača Srđana Hrstića koji je otišao u švedski Haken.


