Vratio se u redove kluba iz Bačke Topole. Novo (može se reći i staro) pojačanje TSC-a je dobro poznato Mihajlo Banjac koji stiže kao posuđeni igrač iz Krasnodara, što su ponosno objavili na službenim stranicama kluba.
“Mihajlo Banjac vratio se u redove TSC-a. Ofenzivni veznjak, koji je prethodno za našu momčad odigrao 81 utakmicu i postigao 15 golova, dolazi na jednogodišnju posudbu iz ruskog Krasnodara, gdje je u protekle dvije sezone odigrao 65 utakmica, zabio 3 gola i upisao 8 asistencija. Mihailo, dobro došao! Drago nam je što ste se vratili u TSC obitelj!“
Banjac će biti od velike pomoći momčadi u narednoj sezoni, kako u Superligi Srbije, tako i u europskim kvalifikacijama.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


