U šesnaestini finala Kupa Bosne i Hercegovine, fudbaleri “Leotara” sutra dočekuju ekipu “Željezničara” na stadionu “Police”.
Predsjednik Leotara Rajko Mičeta s nestrpljenjem očekuje sutrašnju utakmicu protiv “Željezničara”, prenosi eTrebinje.
“Radujemo se toj utakmici, prije svega da ih ugostimo i da se podsjetimo dana kad smo bili učesnici Premijer lige i odmjeravali snage sa njima. Moram čestitati Rukometnom klubu i Ženskom fudbalskom klubu ‘Leotar’ na ostvarenim rezultatima”, rekao je Mičeta.
Šef stručnog štaba Zoran Šaraba obećava da će dati sve od sebe da ekipa pokaže svoje najbolje i prođe u naredno kolo takmičenja.
Fudbaler Zoran Milić ističe da im u goste dolazi klub sa dugom tradicijom, te da je njihov cilj odigrati što bolje kako bi se plasirali u naredno kolo Kupa BiH.
Utakmica 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine između FK “Leotar” i FK “Željezničar” igra se sutra od 14 časova.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


