Nogometni klub Crystal Palace doveo je svoje prvo pojačanje za narednu sezonu.
Momčad su pojačali bivšim nogometašem Bormoutha Jeffersonom Lermom.
Lerma će potpisati ugovor s Crystal Palaceom 1. srpnja kada mu istječe ugovor s Bormuteom, tako da Crystal Palace neće morati platiti odštetu za igrača.
U Bormouth je stigao 2018. godine i od tada je odigrao 148 utakmica.
Ove sezone postigao je 5 golova i proglašen najboljim igračem momčadi.

