Fudbalski klub Laktaši je angažovao novo pojačanje, a nakon jačanja napadačkog dijela tima, došlo je i do novih dolazaka u odbrambenim redovima.
Ugovor sa prvoligašem Republike Srpske potpisao je Đorđe Milojević, igrač na poziciji štopera, koji dolazi iz dobojske Sloge Meridian.
Milojević, rođen 10. maja 2001. godine u Banjaluci, potekao je iz Borca. Za mladu reprezentaciju Bosne i Hercegovine odigrao je 11 utakmica, ali nije postigao gol.
Nema sumnje da će biti značajno pojačanje u šampionskim ambicijama Laktašana u predstojećoj sezoni 2024/25.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


