PSV ostao neporažen, Dinamo pao u Norveškoj, Kopenhagen pobijedio (VIDEO)

Večeras su odigrane prve tri utakmice doigravanja za ulazak u Ligu prvaka.

Glasgow Rangers i PSV remizirali su 2:2. Bodo Glimt je s minimalnih 1:0 svladao zagrebački Dinamo, dok je Kopenhagen s 2:1 bio bolji od Trabzonspora.

Goste je u vodstvo doveo Ibrahim Sangare u 37. minuti. Nogometaš iz Obale Bjelokosti iskoristio je metež u protivničkom šesnaestercu i donio radost gostujućim navijačima koja će trajati samo tri minute.

Prekinuo ga je hrvatski napadač Antonio Čolak koji je iskoristio dodavanje kapetana Jamesa Taverniera i udarcem iz prve poslao loptu u suprotni kut.

Rangersi su uspjeli doći do preokreta nakon velike greške vratara Waltera Beniteza nakon udarca Toma Lawrencea, ali je Armando Obispo postavio konačan rezultat, opet nakon kornera, u 77. minuti susreta.

Nogometaši Dinama poraženi su na gostovanju kod norveške momčadi Bodo Glimt minimalnim rezultatom (1:0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Amahl Pellegrino u 37. minuti susreta, nakon što je precizno glavom pogodio nakon ubačaja Joela Muvuke Mugishe.

Domaći su u Kopenhagenu svladali prvaka Turske s 2:1. Poveo je 2:0 golovima Viktora Claesene u devetoj i Lucasa Leragera u 48. minuti. Veliki pogodak nade za Trabzonspor postigao je grčki internacionalac Anastasios Bakasetas koji je snažno pucao u 79. minuti.