Sada je zvanično, Jose Luis Rodriguez (José Luis Rodríguez), poznatiji kao Puma, postao novi igrač Crvene zvezde.
“Veoma sam sretan zbog pružene prilike, zahvalan sam klubu na tome. Došao sam ovdje sa velikom željom i entuzijazmom, radostan sam zbog toga. Igrao sam u prvoj ligi Portugala, debitirao sam u španskoj Primeri. Učestvovao sam na Svjetskom prvenstvu u Rusiji sa reprezentacijom Paname, prvi put u historiji. Veoma sam radostan zbog toga. Svestran sam igrač i također imam dobre karakteristike u ostalim aspektima igre. Došao sam sa ciljem pobjede, osvajanja titule, kao i postizanja velikog uspjeha. Sa Zvezdom želim postati prvak“, naglasio je Puma.
Slika preuzeta sa web stranice
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


