Radnicki iz NIS -a donio je pojačanje kako bi nastavio sezonu. Novi igrač u redovima kluba NIS je napadač krila Miloš Spasić.
Karijeru je započeo u Radniku iz Pirota, a zatim je nosio dres radnika iz Surdulice. Dobre zabave odvele su ga u Mađarsku, gdje je dvije godine igrao za kišu, odakle je došao na “stolicu.
Za timove iz Surdulice i Mađarske odigrao je više od 150 utakmica i postigao 27 golova.
– Zadovoljstvo mi je imati priliku igrati za klub koji ima sjajnu tradiciju. Znam da klub ima sjajne ambicije što je normalno. Dobro je što se naše ambicije podudaraju s nama. Nadam se da ćemo biti u doigravanju, i naravno, ako se šansa otvori i bori se za Europu, što to ne čini. Znam da su radnici dobri navijači, da je NIS grad sporta i da im se sviđa nogomet. Želio bih ih vidjeti u što većem broju brojeva, najljepši je za igranje ispred punih tribinarekao Spasic.


