RADNIČKI NASTAVLJA S POSRTANJEM: Pazarci odnose sva tri boda s Čaira

Iako su u prva dva kola protiv dva najveća srpska kluba izgledali dobro, iako su uzeli i bod protiv Partizana, Radnički iz Niša je na startu sezone bilježio vrlo loše rezultate, a to se nastavilo i danas.

Nišlije su na svom stadionu “Čair” doživjele poraz od Novog Pazara rezultatom 3:1.

Iako je zdravstveni bilten nešto bolji, rezultati ga nisu počeli pratiti, a ono što je ostalo isto su velike i kobne greške nogometaša popularnog Reala s Nišave.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena – što više nije čudno kada je Radnički u pitanju, Nikčević je oduzeo loptu Pejoviću i sjajnim udarcem s ruba šesnaesterca donio gostima prednost na poluvremenu.

Seriju pogrešaka nastavio je nogometaš gruzijske Tolordave u 55. minuti, kada je izgubio loptu koja je stigla do Majdevca, a potom je lako izigrao čuvare i udvostručio prednost.

Sve je odlučeno kada je Rubežić u 77. minuti glavom pogodio za 3:0, iskoristivši vrlo nespretnu reakciju domaće obrane.

Poraz je samo ublažio Štulić, nakon pridodavanja novog pojačanja iz Gruzije Papunashvilija.

Radnički tako ostaje na samo 2 boda iz 5 utakmica, au kvalifikacijama za Ligu konferencija razočarao je jer je već na startu ispao od Gzire.