Mediji u Italiji prenose da je Red Bul zainteresovan za ulaganje u fudbal u “čizmi”.
Planiraju da kupe FK Torino, tim koji je višestruki osvajač Skudeta.
–Nije mi jasno zašto ne bismo kupili Torino. To bi bio fantastičan poslovni potez i prilika da proširimo svoje aktivnosti. Klub ima bogatu tradiciju i vjerujem da bi saradnja bila korisna za obje strane, izjavila je generalna menadžerka Red Bul Italija Silva Nunjes.
Detalji o tome pod kojim uslovima će se ova akvizicija ostvariti još nisu poznati.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


