Remi Lacija i Sampdorije, Udineze bolji od Fiorentine! (VIDEO)

Odigrane su tri utakmice četvrtog kola Serije A, viđena su dva remija i samo jedna pobeda.

Fudbaleri Lacija i Sampdorije su remizirali. Nebeskoplavi su poveli u 21. minutu golom kapitena i prvog strelca tima Ćire Imobilea nakon sjajne asistencije Sergeja Milinkovića Savića.

Činilo se da će doći do trijumfa, međutim  u 91. minutu Rinkon je odlično proigrao Manola Gabijadinija za izjednačenje i veliku radost na stadionu „Luiđi Feraris“.

Za domaći tim je od 60. minuta zaigrao srpski reprezentativac Filip Đuričić, koji je u klub iz Đenove stigao iz Sasuola. Dimitrije Kamenović je ostao na klupi za rezervne igrače Lacija.

Bez pobednika je bilo u duelu između Empolija i Verone. Poveo je domaći tim preko Baldancija u 26, izjednačio je Kalon u 69. minutu.

Udineze je odneo pobedu u duelu sa Fiorentinom – 1:0. Gol za tri boda postigao je Portugalac Beto u 17. minutu.

Luka Jović je ušao u 86. minutu umesto Kabrala, ali se rezultat više nije menjao. Aleksa Terzić odigrao je ceo meč za goste iz Firence, dok Milenković i Nastasić nisu ulazili u igru.