Renato Gojković: Poseban osjećaj je kada se intonira himna, dobio sam dodatnu energiju

Zmajevi su poveli na otvoranju drugog poluvremena, tačnije u 49. minuti autogolom kojeg je postigao Patrik Hrosovsky, a onda su Slovaci okrenuli rezultat u svoju korist i stigli do pobjede.

Prvo je u 52. minuti na 1:1 pogodio Robert Bozenik, a onda se u listu strijelaca za 1:2 upisao Lubomir Satka. Prije drugog gola Slovaka, Zmajevi su dobili crveni karton, kojeg je zaradio Renato Gojković.

Nakon utakmice u izjavi za medije, Gojković je poručio kako mu je krivo zbog toga što je dobio crveni karton.

Mislim da smo imali veliku želju, da smo se trudili. Imali smo neke greške, mogli smo više toga napraviti. Oni nam do crvenog nisu stvorili neku šansu. Utakmica je bila izjednačena. Međutim, krivo mi je zbog crvenog kartona, iz prevelike želje sam dobio drugi žuti karton, kazao je Gojković.

On je potom dodao kako je sinoć bilo najbitnije da su momci pokazali volju i želju.

Najbitnije da su momci pokazali volju i želju. Uz povratak glavnih igrača i, uz ovu želju, mislim da ne bi trebali imat problema. Nadam se da ću biti tu za drugu utakmicu u baražu, poručio je Gojković.

Gojković je, također, poručio kako su navijači zaslužili da se boje dresa brane sa puno više energije.

Navijači su zaslužili da se boje dresa brane sa puno više energije. Poseban osjećaj je kad se intonira himna, kad krene i čujem naše navijače samo od sebe krene. Fenomenalno sam se osjećao, dobio sam dodatnu energiju, istakao je Gojković.