Večeras je HŠK Zrinjski savladao FK Radnik Bijeljina u zaostaloj utakmici trećeg kola Wwin lige Bosne i Hercegovine.
Nakon meča, trener Plemića Mario Ivanković je dao izjavu za Arenu Sport.
Iako je rezultat bio 2:0 u korist njegovog tima, Ivanković je priznao da to nije odražavalo pravo stanje na terenu, što je rijetkost u domaćem prvenstvu.
– Na kraju je ostvarena ubjedljiva pobjeda, iako to nije bilo vidljivo na terenu. Radnik je pružio odličnu igru. Čestitke Đuki, mom prijatelju. Nismo bili u pravom ritmu, bez energije i agresivnosti, nedostajala je i ideja u napadu. Ipak, uspjeli smo doći do pobjede, izjavio je Ivanković.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


