Samervil utišao Enfild! (VIDEO) – Sportska centrala

U poslednjem meču subotnjeg programa 14. kola Premijer lige, fudbaleri Lidsa savladali su Liverpul rezultatom 1:2.

Lids je sjajno ušao u meč i već su u četvrtom minutu poveli golom Rodriga. Međutim, uskoro je stigao odgovor Liverpula. Samo deset minuta kasnije Robertson je u šesnaestercu pronašao Mohamaeda Salaha, koji je udarcem uz desnu stativu poravnao rezultat

Činilo se da će ovo doneti potpuni preokret na meču, međutim Lids je bio ravnopravan protivnik do kraja prvog poluvremena.

U drugom periodu igre, Liverpul je imao posed prvih 15 minuta, ali bez velikih prilika sve do 67. minuta kada je Nunjez izašao sam na golmana Lidsa, koji mu je sjajno zaustavio udarac. Sličnu situaciju imao je i Firmino u 83. minutu, ali se rezultat nije promenio.

Imali su još nekolike šanse fudbaleri Liverpula, ali stigla im je kazna u 90. minutu, kada je Samervil ipostigao pogodak za veliku pobedu.