Samir Handanovič uživo pratio veliki derbi hrvatskog fudbala: Evo koga je skautirao skaut milanskog velikana

Rijeka je u 32. kolu HNL-a izgubila u Zagrebu od Lokomotive rezultatom 3:1 i napravila veliki kiks u borbi za titulu.

Lokomotiva je povela u 37. minutu pogotkom Roberta Mudražije, a za 2:0 je šest minuta kasnije pogodio Marin Šotiček. Jorge Obregon vratio je Rijeku u život u 67. minutu, ali više od toga ‘Bijeli’ nisu mogli.

Veliko slavlje Lokomotive duboko u sudijskoj nadoknadi potvrdio je raspoloženi Šotiček. Rijeka je ovim porazom prepustila Dinamu lidersku poziciju.

Susret je s tribina pratio i Samir Handanovič (39), dugogodišnji golman Intera i proslavljeni slovenski čuvar mreže koji je od prošle sezone u igračkoj penziji.

Trenutno radi kao skaut milanskog velikana i u Zagreb je došao gledati golmane Nikolu Čavlinu i Nediljka Labrovića jer je Inter “bacio oko” na nekoga od njih.