Nogometaše Radnika u četvrtak 27. travnja očekuje gostovanje ekipi Radnika u Surdulici u susretu 32. kola Super lige Srbije. Utakmicu protiv momčadi koja se bori za bijeg s dna ljestvice najavio je šef stručnog stožera Dragan Šarac
Govoreći o sljedećem protivniku, Šarac je istaknuo kvalitete Radničkog, ali je istaknuo i kako Radnički mora ići na pobjedu i bodove.
–Kolega Đorđević odlično vodi ovu momčad cijelu proljetnu polusezonu. Radnik ima kvalitetne pojedince, prije svega Makarića u napadu, i mogu zaprijetiti sa svih pozicija. Znamo kakvu utakmicu možemo očekivati i taktički smo se pripremili za nju. Na gostovanje idemo po bodove, to je sigurno. Naše šanse su u duel igri i kvaliteti koju naši igrači posjeduju.
Probleme pri odabiru sastava može izazvati i nepovoljan zdravstveni bilten prije polaska na put.
–Najmanje šest igrača sutra sigurno neće moći biti u sastavu. Dupli žuti karton imaju Pejović i Etongu. Za sada su Stojanović i Maiga bolesni, nadamo se da viroza koja vlada neće “pomaknuti” nekog od igrača. Na put neće moći krenuti Mesarović i Dimić, koji su još dulje izvan pogona, a još nekoliko ih je ozlijeđeno. U svakom slučaju, svi ostali moraju dati sve od sebe kako bi ostvarili pozitivan rezultat.
Utakmica na gradskom stadionu u Surdulici igra se od 16.30.


