Bosanskohercegovački napadač Aldin Turkeš nedavno je potpisao za Sarajevo, dolazeći iz švicarskog Winterthura. 28-godišnji napadač nije bio u mogućnosti igrati protiv Sloge u Doboju, jer njegova registracija nije bila završena do tog meča.
Međutim, sada je sva dokumentacija riješena, Turkeš je registrovan u zvanični sistem Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH Comet, te su sve administrativne prepreke za njegov debi u Bordo dresu otklonjene.
Da li to znači da ćemo Turkeša u Bordo dresu gledati već protiv GOŠK-a, ostaje da se vidi.
Utakmica između Sarajeva i GOŠK-a odigrat će se u ponedjeljak, 19. augusta, s početkom u 21 sat.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


