Sarajevo nastavlja da melje sve pred sobom, Bordo tim savladao i Domžale na pripremama u Sloveniji!

Nogometaši Sarajeva upisali su još jednu pobjedu na pripremama u Sloveniji nakon što su danas uvjerljivim rezultatom 3:1 nadigrali ekipu Domžala.

Ovo je bila četvrta pobjeda u isto toliko pripremnih utakmica na pripremama u Rogaškoj Slatini zbog čega navijači ovog kluba mogu biti optimistični pred start nove sezone.

Na insistiranje slovenačkog kluba susret je bio zatvoren za javnost, pa nije mnogo poznato o samoj utakmici, prenosi Klix.

No ako je suditi po rezultatu, Sarajevo je slavilo sigurnu i uvjerljivu pobjedu koja će ovom timu dati dodatni vjetar u leđa pred izazove koji ih očejkuju.
Bordo tim je poveo u 17. minutu kada je Dal Varešanović pogodio nakon ubačaja Durakovića sa strane.

U nastavku još dva gola u mreži Slovenaca. Prvo je Čataković poentirao na asistenciju Radovića, koji će se malo kasnije i sam upisati u strijelce za konačnih 3:1.

Bila je ovo posljednja provjera za koševskog premijerligaša kojeg 13. ovog mjeseca očekuje gostovanje gruzijskom Torpedu. Revanš je na rasporedu 20. jula na Koševu.

Sarajevo će u prvom kolu nove sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom stadionu dočekati dobojsku Slogu.