Kao što je naš portal najavio prekjučer, srbijanski napadač Andreja Ristić postao je novi igrač Sarajeva.
Ovu informaciju je upravo potvrdio klub sa Titove 38b:
– Andreja Ristić u bordo-bijelom dresu!
Osamnaestogodišnji talentovani napadač dolazi iz ekipe Radnički Kragujevac gdje je prošao mlade selekcije, a prošle sezone se priključio prvom timu.
Andreja je potpisao trogodišnji ugovor sa FK Sarajevo, do 31. 5. 2027, sa opcijom produženja na još dvije godine.
Želimo mu dobrodošlicu u FK Sarajevo, istakli su iz kluba.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


