Sedam golova Rome za prvu pobjedu u sezoni, prvijenac Lukakua

Šest golova Rome protiv Empolija u 4. kolu Serije A i prva pobjeda Vučice ove sezone.

Ekipa Josea Mourinha loše je startovala novu sezonu na Čizmi, jer su remizirali sa Salernitanom, zatim upisal dva vezana poraza od Verone i Milana.

Kriza rimskog tima je gotova, jer su večeras kreirali raspodiju na Olimpicu i napunili mrežu Empolija.

Mourinhova mašinerija poslije samo 38 minuta imala je vodstvo 3:0 na domaćem terenu, a pogađali su Dybala sa penala, Sanchez i autogol Grassija.

U nastavku još četiri gola u mreži Berishe. Prvo je Christante asistirao Dybali za drugi gol Argentinca na meču, a onda se Italijan upisao i u strijelce na dodavanje Belottija.

Pojačanje Rome Belgijanac Lukaku zabilježio je prvijenac u 82. minuti, a asistent ponovo Belotti. Konačnih 7:0 postavio je Mancini na još jednu asistenciju Christantea.