Prva dva meča 3. kola Lige šampiona odigrana su u sredu i završena su bez pobjednika.
Atalanta i Seltik su odigrali bez golova 0:0 u Bergamu.
Italijani su napadali svim silama, imali 22 udarca na gol, ali nisu uspjeli da postignu gol.
Atalanta sada ima 5 bodova, dok je Seltik na 4.
U drugom meču, Brest i Bajer Leverkuzen su odigrali 1:1.
Šampion Njemačke je poveo preko Virca u 24. minuti, dok je Lis Melu izjednačio 15 minuta kasnije.
Do kraja meča, Bajer je imao više posjeda lopte, ali nisu uspjeli stvoriti velike prilike i rezultat je ostao nerešen.
Leverkuzen i Brest sada imaju po 7 bodova.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


