SERIJA A: Dva poništena gola Verone, Stankovićeva Sampa ubedljiva u duelu davljenika! (VIDEO)

Fudbaleri Sampdorije, pobedili su Veronu sa 3:1 u meču 27. kola Serije A. Izabranici Dejana Stankovića, pomerili su se sa poslednjeg mesta, ali i dalje zaostaju u borbi za opstanak.

Sampa je tokom prvog poluvremena iskoristila prednost po broju šuteva.

U strelce se dva puta upisao Manolo Gabijadini.

Prvo je pogodio u 24. a potom i 35. minutu.

U međuvremenu, Verona je imala najbolju šansu u 28. minutu kada je Nojtink intervenisao sa gol linije posle šuta Darka Lazovića.

Tokom drugog poluvremena, za pet minuta su poništena dva gola napadača Verone Adolfa Gaiča u 61. i 66. minutu zbog ofsajda.

Davide Faraoni smanjio je u 89. minutu na 2:1. I taj gol se proveravao preko VAR-a ali je priznat. Zanoli je postigao treći gol za Đenovljanie i postavio konačan rezultat.

Oba tima su u zoni ispadanja, a Verona ima 19 poena i 4 više od Sampdorije. Prva bezbedna je specija sa 24 poena.