SERIJA A: Napeta borba za opstanak, Veroni sva tri boda u Lećeu! (VIDEO)

Fudbaleri Verone ostvarili su važnu pobedu u želji da se spasu ispadanja. Kao gosti savladali su Leće sa 1:0 u 28. kolu Serije A.

Bolje su i počeli duel. Sa posedom lopte imali i veći broj udaraca. Poveli su u 17. minutu preko Folorunša.

Igrali su igrači Verone rukom u kaznenom prostoru, ali posle VAR snimka sudija je odlučio da se igra nastavi.

Do poluvremena je Leće nivelisao posed. Broj udaraca na gol bio 3:3, ali su igrači iz Verone imali prednost nakon 45 minuta igre.

Leće je mogao do izjednačenja, ali je u 74. minutu Nikola Krstović bio neprecizan. Skor se nije menjao a presudio je gol iz 17. minuta duela. Osim Salernitane koja ima 14 bodova, Leće i Verona su u krugu ekipa od 13. do 19. mesta gde je bodovna razlika tri poena.