SERIJA A: Ovo je njegovo veče, raspucani Vlahović srušio Sasuolo! (VIDEO)

dušan vlahovićdušan vlahović

Fudbaleri Juventusa nastavili su trku sa Interom na vrhu tabele u Italiji. Bjankoneri su danas pobedili Sasuolo sa 3:0 u duelu 20. kola.

Domaćin iz Torina je ušao nešto bolje u meč. Nametnuli su ritam u posedu lopte. Poveli od 15. minuta golom Dušana Vlahovića. Srpski napadač je golovima pokrenuo tim, koji je potom overio trijumf u finišu.

Prihvatio je loptu na ivici šesnaesterca i potegao odličan šut za 1:0 u rašlje golmana.

Srpski reprezentativac se upisao i u 37. minutu za 2:0. Ponovo je pogodio van 16 metara, pokazavši da dobro izvodi i slobodne udarce.

Nakon tog slobodnjaka, Juventus je pred kraj postigao treći gol. Upisao se drugi napadač, Federiko Kijeza.

Juve ima dva boda manje od Intera na vrhu tabele. Sasuolo je na dva boda više od zone ispadanja.