SERIJA A: Rosoneri ubedljivi, Joviću pola sata na terenu (VIDEO)

Fudbaleri Milana trijumfovali su kao domaćini protiv Lećea sa 3:0 u 31. kolu Serije A. Bili su raspoloženi, a tokom meča imali i igrača više, što im je dodatno olakšalo posao.

Rosoneri su poveli već u prvih 10 minuta susreta. Bilo je 1:0 od 6. minuta pogotkom Kristijana Pulišića.

Već posle 20 minuta igre bilo je 2:0 za domaćine. Milan je duplirao prednost golom Žirua u 20. minutu.

Do poluvremena, igrači Lećea ostali su sa igračem manje. Direktan crveni karton, dobio je u 45. minutu crnogorski internacionalac Nikola Krstović zbog faula na Čukuezeu. Sa dva gola viška, Milano završio prvih 45 minuta.

U listu strelaca se od 57. minuta upisao Rafael Leao za 3:0. Posle toga je ušao i Luka Jović zamenivši Žirua. Međutim, skor je ostao isti, a Milan drugi na tabeli iza Intera. Leće deli četiri boda od zone ispadanja.