SERIJA A: Samardžić asistirao u pobedi nad Milanom pred debi u dresu Srbije (VIDEO)

Fudbaleri Udinezea savladali su na svom terenu branioca titule ekipu Milana sa 3-1 u 27. kolu Serije A.

Vođstvo domaćinu je već u devetom minutu doneo Roberto Perejra, posle prodora i asistencije Lazara Samardžića, kog uskoro očekuje debi u nacionalnom timu Srbije.

Mreže su potom mirovale sve do zaustavnog vremena prvog poluvremena, kada je prvo Ibrahimović sa penala poravnao rezultat, ali ne zadugo, jer je Beto samo dva minuta kasnije vratio prednost na stranu crno-belih, pa su ponovo vodili na poluvremenu.

Portugalac je bio strelac posle ubačene lopte Isaka Suksesa sa leve strane nakon prodora.

Konačan rezultat postavio je Kingsli Ehinzbue u 70. minutu posle dodavanja Udogija, kada je bilo potrebno da samo gurne loptu jer se našao pred samim golom na drugoj stativi.

Milan nastavlja da posrće, pa je sada na 4. mestu tabele sa 48 bodova iz 27 utakmica, dok je tim iz Udina osmi sa 38 bodova na isto toliko mečeva.