SERIJA A: Samardžić strelac, Fratezi u dubokoj nadoknadi za veliku pobedu Intera! (VIDEO)

Fudbaleri Intera nezadrživo idu ka tituli u Seriji A, pošto su posle pobede u Udinama 1:2 otišli na 14 bodova više od drugoplasiranog Milana.

Inter je napadao od starta meča, ali je Udineze poveo sredinom prvog poluvremena. Strelac je bio srpski reprezentativac Lazar Samardžić.

Bio je to rezultat prvog dela igra, a u drugom posle 10 minuta Inter poravnava preko Čalhanoglua sa penala. Pre toga je u kaznenom prostoru srušen Tiram.

Inter je stiskao i tražio drugi gol i do njega došao u 95. minutu. Lautaro Martinez je šutirao, golman domaćih odbranio ali odbio loptu do stative od koje se posle vraća do Fratezija koji je plasira u praznu mrežu za delirijum velikog broja navijača Intera.