SERIJA A: Sve rešeno za tri minuta, Sanabrija evrogolom za bodove u Napulju! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija i Torina remizirali su 1:1 u 28. kolu Serije A. Svi golovi su viđeni u drugom delu meča.

Prvo poluvreme u Napulju je proteklo bez golova. Viđena su četiri žuta kartona, po dva za oba tima. Napoli je imao posed i šutirao više uz dva udarca ka okviru Vanje Milinković-Savića.

U drugom delu je srpski golman ipak savladan. Kviča je u 61. minutu pogodio za 1:0. Iskoristio je sjajno ubacivanje Ruija i smestio loptu u bliži ugao.

Gosti sa severa Italije su ubrzo izjednačili. Čim je ušao u igrju, Sanabrija je poravnao na 1:1 u 64. minutu. Lepim golom, nakon pokušaja Zambo Angise da izbaci loptu.

Od tada se skor nije menjao. Napoli je odavno izgubio titulu, a sada su na 7. mestu i Liga šampiona im beži 7 bodova. Torino je tri pozicije iza.