SERIJA A: Torino kiksnuo protiv fenjeraša, Ilić odličan na debiju (VIDEO)

Fudbaleri Torina kiksnuli su u 23. kolu Srije A, pošto su na svom terenu samo remizirali sa poslednjeplasiranim Kremonenzeom. Utakmica je na kraju završena rezultatom 2-2 posle više preokreta.

Torino je bio bolji tokom prvog poluvremena i stvorio mnogo više šansi, a to se isplatilo tek u završnici prvog ovog dela, najviše zahvaljujući srpskom reprezentativcu Ivanu Iliću, koji je ovom prilikom upisao odličan debi za novi klub.

Srbin je driblingom izbacio Sarnikolu koji je nad njim skrivio penal, a najstrožiju kaznu u vođstvo pretvorio Sanabrija u 41. minutu.

Već u uvodnoj fazi drugog poluvremena izjednačio je Tsađu. On je u 54. minutu dobio dovoljno prostora posle gužve u šesnaestercu, kada nije mnogo čekao i snažnim udarcem matirao Vanju Milinković-Savića.

Potpuni preokret doneo je Emanuele Valeri u 74. minutu, kada je „skinuo paučinu“ sa gornjeg levog ugla gola domaćeg tima i doneo prednost od 2-1.

Radost je trajala samo pet minuta, pošto je konačan rezultat u 79. minutu postavio Stefan Singo, nakon što je varkom stvorio prostor za šut posle dodavanja Mirančuka, čemu je prethodio centaršut sa leve strane.

Na golu domaćina je čitavu utakmicu stajao Vanja Milinković-Savić, Ivan Ilić je na debiju izašao tek u drugom minutu zaustavnog vremena, a Nemanja Radonjić je zamenio Jana Karamoa u 67. minutu.