SERIJA A: U borbi za opstanak, Salernitana otkinula bodove Torinu (VIDEO)

Fudbaleri Torina i Salernitane igrali su bez golova u duelu 23. kola Serije A. Domaćin je napadao, ali za 90 minuta nije uspeo da postigne bar jedan pogodak.

Domaćin je u prvom poluvremenu imao potpunu inicijativu, ali nije mogao da je materijalizuje. Protivnik iz Salerna nije uputio ni šut za 45 minuta utakmice. Lopta je praktično svo vreme bila u nogama igrača Bikova.

Salernitana je izdržala da ne primi gol, jer su svih šest udaraca Torina išli u okvir. Pa je na poluvremenu ostalo 0:0.

Domaćin je u drugom delu imao duplo manje udaraca za 35 minuta igre. Gosti uputili dva, van okvira gola. Ništa se nije menjalo do kraja neubedljivog duela. Samo je od 80. minuta igrao srpski internacionalac Ivan Ilić.

Torino je na 10. mestu sa samo tri boda manje od timova koji su u zoni Evrope. Salernitana je ubedljivo poslednja sa 13 poena i 5 manje od Verone, Kaljarija i Empolija.