SERIJA: Berardi noćna mora u Milanu, Napoli se vratio, lacio slomio Torino (VIDEO)

Odigrana su poslednja tri meča koji su bili na programu u sredu u Seriji A.

Sasuolo je napravio izennađenje i slavio u Milanu protiv Intera 1:2.

Inter je poveo preko Damfrisa u nadoknadi prvog poluvremena.

Kada se mislilo da će lider privesti rutisnki meč kraju, Sasuolo je u nekoliko minuta okrenuo rezultat.

Prvo je Bajrami postigao gol posle velike greške golmana Zomera, da bi vođstvo doneo sjajni Domeniko Berardi projektilom sa 20 metara levom nogom.

Ono što je zanimljivo je da Berardi ima neverovatan skor sa ekipama iz Milana kojima je ukupno postigao 19 golova i upisao 11 asistencija.

Inter posle ovog meča ostaje na 15 bodova, dok je Sasuolo posle pobede došao do 9 bodova.

U Napulju, ranjeni šampion je ušao odlučno u meč sa Udinezeom da se vrati na pobednički put i slavili su 4:1.

Poveli su preko Zjelinskog koji je postigao gol sa penala, a do poluvremena su diplirali vođstvo posle gola Viktora Osimena.

U nastavku su do 3:0 stigli u 75. minutu posle gola Kviče Kvarackelije, koji je postigao gol posle 6 meseci.

Nekoliko minuta kasnije nadu Udinezeu je dao Lazar Samardžić posle fantastične majstorije, ali kako se krenulo sa centra Kvarackelija je asistirao Simeoneu za 4:1.

Napolitanci sada imaju 11 bodova i smanjili su zaostatak za vrhom tabele, dok je Udineze na samo 3 boda.

U Rimu, Lacio je pobedio Torino 2:0.

Meč je rešen u drugom poluvremenu, a prvi gol je postigao Matijas Vesino. Pobedu je 15 minuta pre kraja potvrdio Zakanji.

Lacio posle pobede ima 7 bodova, dok je Torino ostao na 8.