SERIJA: “Davljenici” podelili bodove (VIDEO)

serija: “davljenici” podelili bodove (video)serija: “davljenici” podelili bodove (video)

Od 15 časova u Seriji A sastali su se timovi koji su u direktnom duelu odlučivali oko borbe za opstanak.

U Kaljariju sastali su se istoimeni klubi i Verona i odigrali 1:1.

Poveli su gosti u 30. minutu preko Bonacolija i to je bio i rezultat prvog poluvremena. Početkom drugog dela igre Lazović je postigao fol za 0:2, ali je poništen zbog minimalnog ofsajda.

Kaljari je do kraja meča izjednačio preko Sulemane u 74. minutu što je bio i konačan rezultat.

Oba tima imaju 27 bodova i imaju 2 boda više od Frozionea koji prvi ispod crte.

U drugom meču viđen je isti rezultat u duelu Sasuola i Udinezea.

Oba gola su viđena u prvom poluvremenu. Poveli su domaći preko Defrela u 41. minutu, da bi samo 3 minuta kasnije Tovan poravnao.

Sasuolo ima 24 boda i pretposlednji je na tabeli, dok je Udineze na 28 bodova sa 3 boda više od zone ispdanja.