Široki Brijeg preokretom savladao hrvatskog trećeligaša

Širokobriježani su odmjerili snage sa hrvatskim trećeligašem NK Neretvanac Opuzen i trijumfovali rezultatom 2:1.

Sva tri gola viđena su u prvom poluvremenu, a prvi do vostva stigao je Neretvanac pogotkom Alyssona u 12. minuti.

Igrao se finiš poluvremena kada su Širokobriježani sa dva gola u dvije minute kreirali preokret, a u strijelce su se upisivali Ilan Pejić u 40. te Branimir Barišić u 42. minuti susreta.

NK Široki Brijeg: Josipović, Valinčić, Šuto, Bruno Oliveira, Kuprešak, Barišić, Ćavar, Vukoja, Bagarić, Pejić, Lukić; 2. poluvrijeme: Tomić, K. Medić, Thyller, Musa, Pranjić, Lovrić, Vukelić, Kpan, Kadu, F. Medić, Radić. Trener: Ivica Barbarić

NK Neretvanac: Blažević, Pandža, Taslak, Krešić, Kolobara, Franić, Popić, Batinović, Sesar, Allyson, Vučković. Trener: Ante Volarević