Sivić na TSC-u: Ovdje želim ostaviti dublji trag

Nogometni klub TSC službeno je predstavio novog šefa stručnog stožera, iskusnog trenera Tomislava Sivića od kojeg se očekuje stabilnost i dodatni iskorak na kraju sezone.

U klubu ističu da su Sivićevo znanje i dugogodišnje iskustvo važna podrška u trenutku kada su pred momčadi ključni izazovi, počevši od prvog kola play-out faze Superlige Srbije i dvoboja s Napretkom iz Kruševca.

Sivić je na predstavljanju rekao da mu je dolazak u TSC poseban motiv.

Drago mi je što sam došao u veliki klub s odličnom infrastrukturom i jasno postavljenim sustavom. Svjesni smo da situacija nije laka, ali ovakve prijelazne sezone događaju se iu najsređenijim sredinama. Pred nama je ozbiljan zadatak i svaki trenutak moramo maksimalno iskoristiti kako bismo popravili stanje i postigli rezultaterekao je novi trener.

Govoreći o momčadi, istaknuo je kako poznaje kvalitetu momčadi i njezin potencijal:

Radio sam s Bosićem, dok sam za protivnika imao iskusnije igrače. To je dobra grupa koja spaja iskustvo i mladost. Momčad je igrala dobro, ali su je poremetile ozljede i česte promjene. Sada je na svima nama da brzo reagiramo, poboljšamo što možemo i počnemo osvajati bodove.

Sivić je također naglasio da je dolazak u TSC bio njegov svjestan izbor, unatoč drugim ponudama:

– Odbio sam nekoliko kratkoročnih opcija jer želim kontinuitet. Vidim TSC kao okruženje u kojem mogu ostaviti dublji trag, a ne samo rješavati kratkoročne probleme. Htjela bih ostati dulje ovdje.

Kako kaže, posebnu emociju nosi činjenica da je prethodno vodio Spartak iz rodne Subotice, ali i da je igrao za AIK, preteču današnjeg TSC-a.

– Bit će zanimljivo zbog tih veza, ali u ovom poslu emocije se moraju držati po strani.

Sivić je za kraj poslao jasnu poruku pred nastavak natjecanja:

– Zahvaljujem klubu na ukazanom povjerenju. Momčad je kvalitetna i vjerujem da predanim radom i fokusom možemo ostvariti svoje ciljeve. Okrećemo se sljedećim obvezama i pripremi utakmice protiv Napretka.

www.sportskacentrala.com

Vojvodina je službeno najavila veliko pojačanje – Sportsku središnjicu

Srbijanski nogometaš Dejan Zukić novi je član Vojvodine, objavio je danas klub iz Novog Sada.Zukić je u Vojvodinu prešao iz Wolfsbergera u koji je...

Radnici krenuli s pripremama: Da ne dođemo u situaciju da se...

Nogometni klub Radnički započeo je pripreme za novu sezonu. Prozivku je obavio šef stručnog stožera Marko Neđić koji je govorio o planovima, ciljevima i...

Džon Meri napustio Vojvodinu, ostao u Superligi

Napadač Vojvodine John Mary napustio je Vojvodinu nakon godinu dana.U Novi Sad je stigao iz Novog Pazara, au 28 utakmica postigao je 6 golova.Nogometaš...

IMT ima novog trenera! – Sportski centar

IMT je i službeno dobio novog šefa stručnog štaba. Beogradski Superligaš objavio je da će momčad u narednom razdoblju voditi iskusni trener Zoran Popović....