Nogometni klub Radnički dočekuje TSC u 16. kolu Super lige Srbije. U “Čairu” znaju da ih čeka težak posao, ali ipak žele igrati na domaćem terenu, gdje je protok cijelu sezonu igraju dobro, čuvaju bodove.
– Čeka nas derbi donjeg dijela ljestvice, stanje na tablici je takvo kakvo je. TSC je prošle godine igrao Europu, zadnjih godina je imao sjajne rezultate, a ove sezone su traženi, kao i mi. Očekuje nas odlična utakmica i tri boda su jedina opcija. Dobro smo radili u pauzi, pripremili smo se. U zadnje tri-četiri utakmice posložili smo se, onako kako treba izgledati. Očekujemo dobru utakmicu, a neka ne bude dobra, bitna su samo tri bodarekao je šef stručnog stožera Radničkog Tomislav Sivić.
Igrač Nemanja Belaković utakmicu protiv TSC-a vidi kao priliku za nastavak niza dobrih igara i nada se da će bodovi ostati za “Čair”.
– Mislim da je ovo dvoboj dvije momčadi koje ne zaslužuju biti tu gdje jesu. Našom igrom u zadnja tri-četiri susreta zaslužili smo ispratiti s većim brojem bodova. Utakmica s TSC-om je idealna prilika da se vrati sve ono čega smo se odrekli u proteklom periodu, a što smo igrama zaslužili. Nadam se da ćemo uz podršku naših navijača uspjeti pobijediti i doći do tri boda. Da uhvatimo priključak, korak i dođemo tamo gdje nam je mjesto, a to je doigravanjezaključio je Belaković.
Utakmica, Radnički – TSC, igra se u nedjelju, 23. studenog u 14 sati. na stadionu “Čair”. Glavni sudac bit će Nikola Radaković.


