SKUDETO SVE DALJE: Vlahović sa kreča, Veroni vredni bodovi (VIDEO)

vlahović, juventus-veronavlahović, juventus-verona

Fudbaleri Juventusa nisu uspeli da pobede Veronu na gostovanju. U duelu 25. kola Serije A remizirali su 2:2.

Domaćini su poveli protiv Bjankonera. Folorunšo je pogodio za 1:0 u 11. minutu. Nakon kornera uputio je veoma lep udarac levom nogom.

Juventus je uspeo da stigne do izjednačenja. U 28. minutu, siguran sa penala bio je Dušan Vlahović. Pre toga je usledilo igranje rukom nakon šuta Filipa Kostića.

Tako se završio prvi deo meča. Juve je imao blagu prednost poseda lopte. Gosti iz Torina imali su samo jedan šut u okvir nasrpam 5 domaćina.

U nastavku su viđena dva brza gola. Verona je ponovo povela u 52. minutu a raspoloženi Folorunšo je uposlio Noslina. Četiri minuta kasnije je poravnao Rabio. To je bio konačan skor.

Sada Juventus zaostaje devet bodova za Interom koji je na vrhu. Verona se poravnala sa po 20 poena sa Sasuolom koji je zbog bolje gol razlike prvi iznad crte.