SL: Nišlije pobjegle iz opasne zone, Mladost poradila na pogonu bivših igrača vječitog rivala (VIDEO)

Danas su odigrane dvije utakmice playoffa Superlige Srbije u kojima su važne pobjede ostvarile ekipe Radničkog iz Niša i Mladosti iz Lučana.

Radnički je na gostovanju kod Napretka u Kruševcu slavio s 2-1, u utakmici u kojoj su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu.

Strijelci su bili Saša Marjanović u 15. i Miljan Škrbić u 30. minuti, obojica nakon asistencije Stefana Cvetkovića, pa su Nišlije poveli 2:0.

Nemanja Krstić vratio je nadu domaćima u 3. minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, ali bilo je uzalud jer Čarapanovi napadi u nastavku nisu urodili plodom.

Za Radnički je ovo bila vrlo važna pobjeda jer su “izronili” iz opasne zone, iako imaju 32 boda, koliko imaju i Mladost iz Lučana i Spartak iz Subotice, koji zaostaju nekoliko mjesta.

Upravo je Mladost danas u Lučanima pobijedila Radnik iz Surdulice s 2:0, a sve je praktički odlučeno do 12. minute.

Već u 5. minuti prednost je donio iskusni Marko Mirić, bivši igrač Crvene zvezde, nakon asistencije Nemanje Tomića, svojedobno velikog navijača Partizana.

Već u 12. minuti Vladimir Silađi postavlja konačan rezultat.

Mladost je na drugom mjestu iza Radnika također sa 32 boda, dok je Radnik direktno bačen u vrlo nezavidnu poziciju budući da je pretposljednji s dva boda manje.